Erkekler İçin Gümüş Yüzük Modelleri

Gümüş Yüzük hem erkeklerin hem kadınların sıklıkla tercih ettiği bir aksesuar. Özellikle erkekler için gümüş yüzük giyime uygun bir şekilde kullanarak imaj tamamlamada önemli parçalardan biri. Kadınların da son dönemlerde altın yüzükten gümüş yüzüklere yönelmeye başladıkları görülmekte.

Erkek Gümüş Yüzük Modelleri

Erkeklerin kullandığı aksesuarlar kadınlarınki kadar çeşitli değil. Saat ve yüzük genelde bir erkeğe aksesuar olarak yeterli. Seçenek fazla olmayınca gümüş yüzük modelleri, erkekler tarafından sıkça tercih edilen aksesuarlardan oluyor.

Gümüş yüzük seçerken nelere dikkat edilmelidir sorusunun cevabı basit, şıklığı elbette. Çünkü gümüş yüzük ne kadar şık olursa takan kişinin de şıklığını o kadar tamamlar. Erkeklerde yüzükler elbette ilk dikkat çeken kısımlardan biri. Çünkü gümüş yüzük güçlü bir erkeğin gücünü göstermek için tercih edilir.

Gümüş yüzük kategorisinde erkekler için de birçok çeşit mevcut. Erkekler genelde kadınlara göre daha sade tasarımları tercih ederler ancak bu algıyı kıran erkekler ve yüzükler de yok değil.

Erkeklerin hoşuna gidebilecek birkaç gümüş yüzük modeli ni sizler için sıraladık

Kayı Sembollü Gümüş Yüzük

Üzerinde Kayı Boyu arması bulunan yüzük modelleri son dönemlerde erkekler tarafından sıkça tercih ediliyor. Hem simgelediği tarih hem de şıklığı açısından oldukça tercih edilebilir yüzüklerden.

Okçu Yüzük

Son dönemlerde tercih edilen erkek gümüş yüzükler arasında okçu yüzük olarak bilinen bu yüzük de yer almakta. Okçuların kullandığı bu model son zamanlarda aksesuar olarak erkekler tarafından kullanılıyor. Oldukça şık bir görünüme sahip bu modele özellikle gençler rağbet gösteriyor.

Okçu yüzük çok eski tarihlerden beri okçuların, kemankeşlerin kullandığı bir yüzüktür ama artık aksesuar olarak kullanılan bir takı.

Gümüş Yüzük Sitille’de

Gümüş yüzük fiyatlarını ve modellerini araştırırken hangisini tercih edeceğinize karar veremiyorsanız bir de Sitille’ye göz atmanızı öneririz.

Yüzlerce model gümüş takıya uygun fiyatlar ve ödeme imkanlarıyla tek tıkla sahip olabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: